Gerin logo
SPECIÁLNÍ (VELKOFORMÁTOVÁ) POLYGRAFIE
Pro ukázky navštivte naši Galerii

Provoz 01 - velkoformátový ofset
KLIKNĚTE NA FOTOGALERII Z VÝROBNÍHO PROVOZU

Velkoformátový ofsetový tisk „nové generace“ je základem naší polygrafické produkce. Tisk je realizován na nejmodernější XXL ofsetových strojích předního světového výrobce MAN Roland. Jedná se především o tisk billboardů, bigboardů, CLV posterů, plakátu A0/B0, obřích plakátů, velkých reklamních stojen atp. ve středních a vyšších nákladech. Stroje jsou maximálního stáří 6 let, jsou osazeny nejmodernější doplňky jako rychlé plněautomatické zakládání tiskových desek, přesná barevná reprodukce je zajištěna čipovou technologií scanování desek. Pro exteriérové tiskoviny používáme špičkové outdoorové ofsetové barvy nejvyšší světlostálosti Sun Chemical/Hartmann, které zaručují prozářenost tiskových motivů, plakáty vykazují dlouho jasné a lesklé barvy. Všechny výše jmenované tiskoviny tiskneme v celé velkoformátové ofsetové řadě strojů tzn. A0, B0 a XXL (double A0) v jemných rastrech až 200 lpi (!), případně na přání ofsetovým stochastickým rastrem 2400 dpi, který je prakticky okem neviditelný (fotokvalita).


XXL i KLASICKÉ POS A PRODEJNÍ STOJANY

Produkujeme široké spektrum velkoformátových i klasických POS produktů a to především na bázi přírodních materiálů jako kartony, klasické i vlnité lepenky a papíry větších gramáží.
Nejběžnějšími produkty jsou reklamní stojany a poutače z vlnité lepenky a kartonů, stojky s opěrnou nohou, zvětšeniny obalů výrobků, displeye, woblery, paletové wrapy, makety výrobků, hexa-koše (násypné reklamní koše v marketech), kašírované plakáty, postery atd.
Tisk středních a vyšších nákladů je realizován velkoformátovým ofsetem za pomoci následného kašírování na kartony a lepenky, nízké náklady se tisknou přímým potiskem lepenek a kartonů digitální technologií UV barvami. Následují výrobní operace jako kašírování, výseky, klasické i UV lakování včetně parciálního laku, laminování, modelování - skládání, lepení, kompletování. Naše společnost disponuje i oddělením grafické přípravy POS, zakázky tohoto typu tedy můžeme realizovat od A – Z.

KLIKNĚTE NA FOTOGALERII VELKOFORMÁTOVÁ POLYGRAFIE - SPECIALITYProvoz 02 - velkoformátový digitální tisk

Digitální velkoformátový tisk využíváme pro výrobu menších sérií celého spektra velkoformátové polygrafie. Případně větší tiskové náklady vícemotivových zakázek. Nejen billboardy, bigboardy, megaboardy, bannery, grafika na dopravní prostředky, ale jakékoli velkoplošné plakáty v menších sérií obecně. Pro tisk billboardů a bigboardů na papír Blue back side (BBS) používáme především rychlé „bubnové“ technologie, kde barevnost vždy vyladíme přesně dle nátisku, stejně jako u ofsetové technologie - tzn. žádné vybledlé „chcíplé“ barvy !!! Další výhodou bubnové digitální technologie je tisk zcela bez nežádoucího pruhování v motivu billboardů. Pro tisk na PVC materiály, bannerovinu a síťovinu používáme digitální technologii tisku z role. Deskové materiály potiskujeme až do tloušťky media 7 cm !

© 2024 D&S Design Prague, s.r.o.