Gerin logo
DTP studio / POS Construction
Pro ukázky navštivte naši Galerii

Naše studio Desktop Publishing (DTP) je postaveno na heterogenní síti Apple Macintosh & PC. Děvět hi-end grafických stanic obsluhují grafici a DTP operátoři, kteří jsou absolventy grafických škol. Katalogy, prospekty, výroční zprávy, firemní časopisy, plakáty, billboardy a jiné velkoformátové tiskoviny zpracováváme v českém a anglickém jazyce. Další službou je profesionální úprava fotografií, obrazové montáže, litografické úpravy, kolorování, atd. k dispozici i vlastní velkokapacitní FTP prostor. Oddělení Desktop Publishing (DTP) je operativně navázáno na odd. tiskové produkce a polygrafické výroby.

POS CONSTRUCTION
Součástí našeho DTP je vývojové konstrukční POS/POS oddělení, kde před polygrafickou výrobou POS a POP materiálů vytváříme díky speciálnímu programu zcela reálnou 3D vizualici. Další info ke stažení zde.

Výstupy našeho DTP studia jsou dle normy ISO 12647-7. Nabízíme vlastní certifikovaný kalibrovaný nátisk EFI, dle ISO 12647-7 na podložku EFI Offset CertProof Paper 9225 XF Semimatt 225g/m2, plně kompatibilní se všemi nátisky EFI dle standardu Fogra 39L a 27L. Jelikož naše polygrafická výroba (XXL i klasický ofset) je též certifikovaná dle ISO 12647-2, má klient záruku nejvyšší kvality polygrafické výroby, jaká je v současnosti možná.

Vyrábíme certifikované kalibrované EFI nátisky pod normou ISO 12647-7 a to i v neobvyklém XXL formátu A0, B0 a double A0 (citylight formát).

Certifikát EFI/FOGRA o barevné shodě dle Fogra 39L našeho nátiskového systému přikládáme ke stažení zde.


© 2024 D&S Design Prague, s.r.o.